• Wpisów: 5
  • Średnio co: 130 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 12:50
  • Licznik odwiedzin: 1 121 / 782 dni
 
miss.noella
 
Czy kiedy przychodzi do Ciebie przyjaciółka, i chciałybyście oglądnąć ciekawy i sprawdzony film, ale nie macie pomysłu? Zamiast siedzieć i myśleć godzinami co oglądnąć, przeczytajcie dalej.
To są moje top 5, sprawdzone filmy, dla dziewczyn.
Niektóre filmy będą melodramatyczne i tragiczne ,itd, ale ja kocham takie filmy!
Będę numerować filmy od najlepszych do najgorszych!
Ostrzeżenie: przy niektórych filmach musisz mieć zapas chusteczek higienicznych!!!

Top 10:

1. Dear John ( Wciąż ją kocham )
„Dear John” to kolejna adaptacja książki Nicholasa Sparksa. Opowiada historię 23-letniego chłopaka Johna Tyrce, który zaprzyjaźnia się z nowo poznaną dziewczyną Savannah. Wkrótce ich przyjaźń przeradza się w głębsze uczucie, jednakże na skutek napiętych relacji z ojcem, John wstępuje do armii amerykańskiej. Czy wiążące ich uczucie ma szansę przetrwać próbę czasu? „Dear John” to romantyczna opowieść o miłości, poświęceniu i przeciwnościach losu.
dear john.jpg

Zwiastun : youtu.be/r0fq5dd0C60
Obsada: Channing Tatum :* , Amanda Seyfried.
Melodramat, romans.
!!! POTRZEBNE CHUSTECZKI ( DUŻO ) !!!

2. Me before you ( Zanim się pojawiłeś )
     Louisa „Lou” Clark mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora, młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will, wyzbył się już nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga.
me-before-you.jpg

Zwiastun : youtu.be/r9ImKWP4vfU
Obsada: Emely Clarke, Sam Claflin.
Dramat, romans.
!!! POTRZEBNE CHUSTECZKI !!!

3. Step Up 1
Step_up.jpg
   
Każdy zasługuje na szansę spełnienia swoich marzeń, ale niektórzy mają ją tylko jedną. Tyler Gage jest buntownikiem z gorszej części Baltimore - i jedyną rzeczą jak stoi pomiędzy nim a jego niespełnionym życiem są marzenia, że pewnego dnia się stąd wyrwie. Nora jest wysoko postawioną tancerką baletu uczęszczającą do bardzo dobrej szkoły w Baltimore (Maryland School of the Arts) - i jedyną rzeczą stojącą na drodze do jej pewnej i wspaniałej przyszłości jest znalezienie partnera do tańca na jej pokaz końcowy. Kłopoty z prawem sprawiają, że Tyler ląduje w ramach pracy społecznej w Maryland School of the Arts. Jest tam jako ktoś obcy, niepasujący do otoczenia, dopóki jego umiejętności jako zdolnego, ulicznego tancerza nie przyciągają uwagi Nory. Teraz coś pomiędzy nimi iskrzy, na i poza sceną. Tyler zdaje sobie sprawę że ma tylko jeden występ aby udowodnić że może zajść w życiu dalej niż kiedykolwiek mógł to sobie wyobrazić. W tym filmie Channing gra razem ze swoją żoną - Jenna.
Zwiastun: youtu.be/ZgnmCqA25-o
Obsada: Channing Tatum, Jenna Dewan - Tatum
Musical, taniec, romans, muzyka

4. Sposób na teściową
large_9Heizw56udoItWRKTwWEmahtvaZ.jpg

Młoda kobieta poznaje mężczyznę marzeń. Jego matka jest jednak z piekła rodem i bez większych ceregieli zaczną bezpardonową rywalizację.
Zwiastun: youtu.be/72le_jwmXfU
Obsada: Jennifer Lopez, Jane Fonda, Michael Vartan
Komedia ( na maksa! )
Z komedii to najlepsza!

5. Narzeczony mimo woli
7249816.3.jpg

Margaret Tate jest podporą potężnego wydawnictwa w Nowym Jorku. Kiedy wydaje się, że jej kariera będzie się błyskawicznie rozwijać, pojawiają się kłopoty. Jest bowiem Kanadyjką, zaniedbała procedury wizowe i grozi jej deportacja z USA. Margaret ma jednak głowę na karku. Wyjściem jest uzyskanie amerykańskiego obywatelstwa poprzez małżeństwo. Oświadcza więc swoim przełożonym, że właśnie wychodzi za mąż, za swojego asystenta Andrew Paxtona. Gdy zaskoczony Andrew nie chce zgodzić się na jej propozycję, Margaret stawia mu ultimatum - albo zawrze z nią fikcyjny związek małżeński, albo wyląduje na ulicy. Nie mając wyjścia Andrew musi zabrać Margaret na Alaskę, aby przedstawić ją swoim rodzicom...
Zwiastun: youtu.be/-ymSJ6l7aLo
Obsada: Sandra Bullock, Ryan Reynolds
Komedia!!


Mam nadzieję, że pomogłam wam znaleźć film na następne nocowanie, albo spotkanie.
CDA.pl to darmowa strona, gdzie można oglądać filmy za darmo!

                 Udanego seansu
                               Noella

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego